"The Master of Multiplayer" – jedyna gra dla 8 graczy na N64 świętuje 30-lecie konsoli
Z okazji 30-lecia konsoli Nintendo 64 serwis Nintendo Life opublikował materiał poświęcony jedynej grze na tę platformę obsługującej ośmiu graczy jednocześnie. Tekst wspomina N64 jako maszynę, która zdefiniowała multiplayer i wpłynęła na całe pokolenie graczy. W tym tygodniu portal publikuje serię artykułów celebrujących rocznicę 64-bitowej konsoli.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!