Sinner i Sabalenka bojkotują media w Wimbledonie — żądają wyższych nagród
Liderzy rankingów Jannik Sinner i Aryna Sabalenka stanęli na czele protestu tenisistów w Wimbledonie — zawodnicy ograniczyli kontakty z mediami do 15 minut dziennie, żądając większego udziału w przychodach turniejów Wielkiego Szlema oraz inwestycji w emerytury i dobrostan graczy. Jessica Pegula zapowiedziała, że akcja potrwa przez cały pierwszy tydzień i prawdopodobnie będzie kontynuowana na US Open w sierpniu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!