Fanka zemdlała podczas koncertu Podsiadły na Stadionie Narodowym w 40°C
Koncert Dawida Podsiadły na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach trasy "Obrotowy Tour" odbył się w ekstremalnych upałach przekraczających 40°C. Jedna z fanek zemdlała, a wielu uczestników skarżyło się na chaos przy wejściu na płytę oraz niebezpieczny tłok. Impreza stała się kolejnym problemem trasy, która wcześniej spotkała się z krytyką za sceniczne zachowanie artysty.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!