Netanjahu chwali porozumienie z Libanem, Hezbollah je odrzuca
Premier Izraela Benjamin Netanjahu nazwał porozumienie z Libanem „ciosem w Iran i Hezbollah" i określił je mianem historycznego. Przywódca Hezbollahu Naim Qassem ogłosił natomiast, że ugrupowanie uważa porozumienie za niebyłe i je odrzuca. Rozbieżne reakcje stron sygnalizują kruchy charakter osiągniętego porozumienia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!