Steve Clarke rezygnuje po odpadnięciu Szkocji z mistrzostw świata
Steve Clarke zrezygnował z funkcji selekcjonera reprezentacji Szkocji zaraz po potwierdzeniu jej odpadnięcia z mistrzostw świata. Decyzja zapadła natychmiast po zakończeniu meczu eliminacyjnego. Szkocja nie zdołała awansować do fazy pucharowej turnieju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!