Polska pokonała Niemcy w Lidze Narodów. Niemieccy dziennikarze: "Różnica klas"
Reprezentacja Polski w siatkówce pewnie pokonała Niemcy w sobotnim meczu Ligi Narodów rozgrywanym w Gliwicach. Podopieczni Nikoli Grbicia przegrali tylko pierwszego seta, a w pozostałych zdominowali rywali. Niemieckie media przyznają, że Polacy pokazali wyraźną różnicę klas, a jeden z komentatorów stwierdził: „Cieszymy się, że dotrzymaliśmy im kroku".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!