Zielona Góra zanotowała 37,5°C — najwyższa temperatura w Polsce w południe
W południe termometry w Zielonej Górze wskazały 37,5°C, co było najwyższą temperaturą spośród miast z posterunkami IMGW w Polsce. Najchłodniejszym miejscem okazał się Kołobrzeg z temperaturą 25,6°C. Rekordowe upały dotknęły zachodnią część kraju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!