Trener Sparty o Marcellu Kokoliku: chciałbym, żeby więcej pracował
Powrót Mikkela Andersena do składu Betard Sparty Wrocław spowodował, że Marcel Kowolik — podstawowy junior od początku sezonu — nie znalazł się w zestawieniu na mecz z Bayersystem GKM-em Grudziądz. Trener Sparty przyznał szczerze, że chciałby, aby Kowolik więcej pracował. Nadmiar juniorów w drużynie to nowe wyzwanie dla sztabu szkoleniowego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!