Zakaz palenia ognisk w Lesie Kabackim z powodu upałów
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Warszawie zakazała palenia ognisk w Lesie Kabackim w związku z wysokimi temperaturami i ryzykiem pożarowym. W kilkunastu powiatach województwa mazowieckiego obowiązują alerty o zagrożeniu pożarowym. Zakaz ma chronić jeden z największych lasów miejskich w Polsce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!