Nawrocki spotkał się z przywódcami państw flanki wschodniej w Juracie
Prezydent Polska Karol Nawrocki oraz prezydenci Litwy, Łotwy, Estonii i Rumunii spotkali się w Juracie na nieformalnym szczycie. Rozmawiali o bezpieczeństwie regionu, wschodniej flance NATO, relacjach transatlantyckich oraz dalszym wsparciu dla Ukrainy. Spotkanie miało charakter nieformalny i służyło koordynacji stanowisk państw Europy Środkowo-Wschodniej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!