Sabalenka: Mam nadzieję, że gracze nie zbojkotują mediów ws. nagród na Wimbledonie
Czteroktrotna zwyciężczyni Wielkiego Szlema Aryna Sabalenka wyraziła nadzieję, że czołowi zawodnicy nie będą musieli ponownie bojkotować obowiązków medialnych podczas Wimbledonu w proteście przeciwko podziałowi nagród finansowych. Sabalenka nawiązała do wcześniejszych napięć między czołowymi graczami a organizatorami turniejów w kwestii puli nagród. Tenis stoi przed rosnącym podziałem wśród zawodników w tej sprawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!