Dietetyczka: W upały mleko nawadnia lepiej niż woda, jedz arbuzy i chia
IMGW ostrzega przed upałami powyżej 35°C w najbliższych dniach. Dietetyczka Martyna Puc radzi, że przy wysokich temperaturach organizm traci elektrolity i minerały, dlatego warto sięgać po mleko (nawadnia lepiej niż woda), arbuzy, chłodniki i nasiona chia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!