Steve Clarke pożegnał się ze Szkocją: "Jestem z was dumny"
Steve Clarke opublikował list pożegnalny do kibiców reprezentacji Szkocji po rezygnacji z funkcji selekcjonera. W liście podziękował fanom i wyraził dumę z pracy z drużyną przez ostatnie siedem lat. Clarke odszedł po odpadnięciu Szkocji z mundialu 2026 w fazie grupowej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!