Sabalenka liczy, że gracze nie zbojkotują mediów Wimbledonu ws. nagród
Czterokrotna zwyciężczyni Wielkich Szlemów Aryna Sabalenka wyraziła nadzieję, że czołowi tenisiści świata nie będą musieli ponownie bojkotować obowiązków medialnych na Wielkich Szlemach w proteście przeciwko wysokości nagród. Kwestia podziału nagród pieniężnych pozostaje źródłem napięć w środowisku zawodowych tenisistów przed Wimbledonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!