Urugwaj odpadł z MŚ 2026 – koniec burzliwej kadencji Bielsy
Urugwaj odpadł z eliminacji do MŚ 2026, kończąc burzliwy okres pod wodzą ekscentrycznego trenera Marcelo Bielsy. BBC Sport analizuje, co poszło nie tak: konflikty wewnętrzne, nieobliczalne decyzje szkoleniowe i wyniki poniżej oczekiwań złożyły się na "toksyczną" atmosferę w drużynie. Bielsa pożegnał się słowami "nie zostawiam nic".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!