Roman Biliński 7. w sprincie F2 na Red Bull Ring, zdobywa kolejne punkty
Polski kierowca Roman Biliński zajął siódme miejsce w sobotnią wyścigiem sprinterskim Formuły 2 na torze Red Bull Ring w austriackim Spielbergu. To kolejne punkty Polaka w mistrzostwach, a jego talent jest coraz szerzej komentowany w środowisku motorsportu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!