Ks. Przemysław Szulc wyświęcony na biskupa pomocniczego diecezji pelplińskiej
W sobotę w bazylice katedralnej w Pelplinie ks. kan. dr Przemysław Szulc przyjął święcenia biskupie i został nowym biskupem pomocniczym diecezji pelplińskiej. Podczas ceremonii otrzymał namaszczenie krzyżmem świętym oraz insygnia biskupie. Jako motto swojej posługi obrał łacińskie słowa „Gratia et missio" — Łaska i misja.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!