Rosja wycofała gimnastyczki z Rumunii po podtrzymaniu zakazu symboli narodowych
Rosyjski zespół gimnastyki artystycznej wycofał się z World Challenge Cup w Kluż-Napoce, gdy rumuńscy organizatorzy podtrzymali zakaz używania rosyjskich symboli narodowych. Minister sportu Michaił Diegtiariow zapowiedział działania odwetowe wobec Rumunii. To kolejny przypadek sportowej izolacji Rosji na arenie międzynarodowej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!