Trener Norwegii o porażce 1:4 z Francją: „Nie jesteśmy tu, by zabawiać ludzi"
Norwegia przegrała z Francją 1:4 i zakończyła fazę grupową na drugim miejscu w grupie I mundialu 2026. Selekcjoner Stale Solbakken musiał tłumaczyć się przede wszystkim z wystawienia niemal całkowicie rezerwowego składu. Stwierdził, że nie żałuje decyzji i że reprezentacja nie jest zobowiązana do grania dla rozrywki kibiców.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!