Kijów buduje energetyczne wyspy dla każdej dzielnicy przed zimą
Mer Kijowa Witalij Kliczko poinformował w piątek, że władze miasta tworzą zdecentralizowany system ogrzewania i zasilania dla każdej dzielnicy z osobna. Celem jest zapewnienie przetrwania kolejnej zimy mimo trwającej wojny z Rosją. Kliczko przyznał, że czasu na przygotowania do sezonu grzewczego pozostało niewiele.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!