Błaszczak o aferze Szpitala Południowego: „Sitwy zdominowały Warszawę"
Wiceprezes PiS Mariusz Błaszczak skomentował aferę związaną ze Szpitalem Południowym w Warszawie, mówiąc o „sitwach i układach" dominujących w stolicy. Odniósł się też do lekarza Dawida Kacprzyka uwikłanego w aferę, ironicznie zauważając, że by zarobić tyle pieniędzy, musiałby pracować 11 godzin dziennie przez cały rok.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!