Cyberpunk: Edgerunners – scenarzysta ujawnia, że David miał nie zginąć, lecz trafić do korporacyjnych wojen
Scenarzysta Bartosz Sztybor ujawnił, że serial Cyberpunk: Edgerunners miał jeszcze mroczniejsze zakończenia niż to pokazane na Netflix w 2022 roku. W jednym z rozważanych wariantów David nie ginął, lecz trafiał w ręce korporacji Arasaka i walczył jako robot w wojnach korporacyjnych w Afryce lub Ameryce Południowej. Ostatecznie twórcy wybrali wersję tragiczną, ale mniej ekstremalną.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!