Radomiak podpisał kontrakt z 20-letnim Angolczykiem Manu do 2029 roku
Radomiak Radom pozyskał 20-letniego angolskiego skrzydłowego Manu z portugalskiego UD Santarem z III ligi. Zawodnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2029 roku na zasadzie transferu definitywnego. To kolejne wzmocnienie „Zielonych" przed nowym sezonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!