Kobieta jechała pod prąd na A1 — nawigacja zaprowadziła ją w złym kierunku
Mieszkanka województwa łódzkiego wjechała pod prąd na autostradę A1 po pomyłce przy zjeździe. Nawigacja prowadziła ją w kierunku Katowic zamiast Łodzi, więc zdecydowała się zawrócić na autostradzie. Zdarzenie stwarzało poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!