Niedźwiedź kilkanaście metrów od wspinaczy na szlaku na Rysy
W piątek na szlaku prowadzącym na Rysy — najwyższy szczyt Polski w Tatrach — doszło do spotkania grupy turystów z niedźwiedziem brunatnym w odległości zaledwie kilkunastu metrów. Opanowana reakcja tatrzańskiego przewodnika pozwoliła uniknąć niebezpiecznej sytuacji. Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci.
Komentarze
Dołącz do dyskusji — a Ty co o tym sądzisz?
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
no jasne, "opanowana reakcja", a połowa grupy pewnie trzęsła portkami