Kento Kinoshita reżyseruje DLC do Dragon's Dogma 2: Dark Arisen
Capcom ogłosił podczas pokazu Spotlight 25 czerwca, że Kento Kinoshita będzie reżyserem nowego DLC do Dragon's Dogma 2: Dark Arisen. Kinoshita reżyserował już Dragon's Dogma: Dark Arisen z 2013 roku — rozszerzoną wersję oryginalnej gry z 2012 roku, która zdobyła status kultowego RPG.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!