Meloni po szczycie G7 po raz pierwszy starła się z Trumpem
Po szczycie G7 Giorgia Meloni po raz pierwszy otwarcie weszła w konflikt z Donaldem Trumpem, tracąc rolę politycznego mostu między USA a UE. Analityk Pietro Forti ocenia, że dotychczasowy sojusz Meloni z Trumpem wyraźnie się osłabił. Włoska premier, dotąd uważana za bliską Trumpowi, znalazła się teraz w trudniejszej pozycji dyplomatycznej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!