Taylor Townsend szantażowana przez federację USA: schudnij albo straciasz finansowanie
Taylor Townsend, najbliższa rywalka Igi Świątek, ujawniła, że jako młoda tenisistka była szantażowana przez amerykańską federację tenisową (USTA): miała schudnąć i zmienić sylwetkę, w przeciwnym razie zostałaby odcięta od finansowania. Sprawa wróciła po latach, wywołując falę emocji w świecie tenisa. Townsend powiedziała, że dziś taka sytuacja nie miałaby prawa się wydarzyć.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!