Afera Szpitala Południowego uderza w cały obóz władzy — koalicjanci krytykują KO
Skandal związany ze Szpitalem Południowym w Warszawie przestał być wyłącznie problemem Koalicji Obywatelskiej i stał się ciężarem dla całego obozu rządzącego. Mniejsi koalicjanci grillują Tuska i KO za sposób zarządzania sprawą. Przedstawiciel Lewicy ostrzega, że "skala zagrożenia jest potężna" i że takie tematy nie schodzą z agendy przez wiele tygodni.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!