Ratusz: ZDM nie wiedział o ochronie sygnalisty przed zwolnieniem
Warszawski ratusz i Zarząd Dróg Miejskich wydały oświadczenia po doniesieniach o zwolnieniu pracownika-sygnalisty z ZDM. Miasto twierdzi, że zgłoszone przez niego nieprawidłowości zostały wyjaśnione, a rozwiązanie umowy nie miało związku z jego działalnością sygnalisty. ZDM przyznał, że nie wiedział, iż pracownik jest objęty formalną ochroną prawną.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!