Była pierwsza dama Korei Południowej skazana na 7 lat więzienia za korupcję
Była pierwsza dama Korei Południowej została skazana na 7 lat więzienia w związku ze skandalem korupcyjnym. Wcześniej w osobnej sprawie, dotyczącej powiązań z Kościołem Zjednoczeniowym, wymierzono jej karę 4 lat pozbawienia wolności. To jeden z najbardziej głośnych procesów korupcyjnych w najnowszej historii Korei Południowej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!