Antonelli najszybszy w treningu przed GP Austrii, Norris znów z problemami
Andrea Kimi Antonelli (Mercedes) był najszybszy w pierwszym treningu przed GP Austrii, minimalnie wyprzedzając kolegę z zespołu George'a Russella. Lando Norris po raz kolejny miał problemy techniczne z McLarenem i wyjechał na tor dopiero w końcówce sesji. Podwójny dublet Mercedesa to dobry sygnał dla zespołu przed resztą weekendu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!