Przewodnik tatrzański nagrał niedźwiedzia przy szlaku na Rysy
Przewodnik tatrzański Szymon Stoch opublikował nagranie z 26 czerwca, na którym widać niedźwiedzia krążącego przy szlaku prowadzącym na Rysy. Na filmie słychać, jak ostrzega turystów, by się zatrzymali i zachowali spokój. Spotkanie z drapieżnikiem odbyło się rano i nie doszło do żadnych incydentów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!