22-letni Francuz wszedł do tunelu metra w Warszawie — trzy miesiące aresztu
22-letni obywatel Francji został aresztowany na trzy miesiące za wejście do tunelu metra w Warszawie w środę. Według Onetu mężczyźnie grożą zarzuty próby zamachu na urządzenia infrastruktury krytycznej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!