JSW podpisała umowę z MEN: tysiące górników odejdą na urlopy górnicze
Jastrzębska Spółka Węglowa podpisała z Ministerstwem Energii umowę dotacyjną finansującą urlopy górnicze oraz urlopy pracowników zakładów przeróbki mechanicznej węgla. To druga kluczowa umowa w ramach wielkiego programu transformacji JSW – wcześniej podpisano porozumienie dotyczące jednorazowych odpraw pieniężnych. Dzięki tym umowom tysiące pracowników będą mogły odejść z kopalń w ramach osłonowego programu socjalnego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!