Mercedes-Benz Studio pojawi się na placu Defilad w Warszawie latem 2026
Od 9 lipca do 5 września 2026 roku na placu Defilad w Warszawie działać będzie Mercedes-Benz Studio – letnia przestrzeń łącząca ekspozycję samochodów, kulturę, technologię, Formułę 1 i bistro. To powrót marki do Warszawy w nowej formule, nawiązującej do dawnej obecności na Powiślu. Projekt ma być miejskim centrum aktywności na lato.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!