Lekarze w Polsce zarabiają krocie — dyrektorzy szpitali płacą bez osobistej odpowiedzialności
Dr Bernard Waśko, dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, alarmuje, że lekarze w Polsce zarabiają tyle, że za granicą „łapią się za głowę". Dyrektorzy najbardziej zadłużonych szpitali płacą lekarzom bajońskie sumy z publicznych pieniędzy, nie ponosząc żadnej osobistej odpowiedzialności finansowej. Waśko wskazuje, że lekarze „zaczęli dyktować stawki", co pogłębia zadłużenie placówek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!