Astronauci Ekspedycji 73 podsumowali misję na ISS w Houston
16 czerwca 2026 r. astronauci i kosmonauci z misji Ekspedycji 73 zebrali się w Space Center Houston na ceremonii powitalnej i odprawie. Spotkanie połączyło członków misji NASA SpaceX Crew-10, Sojuz MS-27 i SpaceX Crew-11. Podczas ceremonii w teatrze IMAX załogi mówiły o nauce, współpracy międzynarodowej i pracy na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!