Wojsko USA przywróciło obowiązkowe szczepienia na grypę po epidemii na bazie
Kilka rodzajów sił zbrojnych USA przywróciło obowiązek szczepień przeciw grypie po tym, jak wirus przetoczył się przez jedną z baz wojskowych. Wymóg ten był wcześniej zniesiony, co doprowadziło do wybuchu zachorowań. Incydent pokazuje praktyczne konsekwencje rezygnacji z obowiązkowych szczepień w środowiskach zamkniętych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!