Samochód wjechał w tłum kibiców MŚ w Meksyku — ponad 12 rannych
W Meksyku samochód wjechał w tłum kibiców świętujących wyniki mundialu, raniąc ponad dwanaście osób. Kierowca został zatrzymany przez służby — sam odniósł obrażenia. Szczegóły dotyczące stanu rannych nie zostały podane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!