Od lipca podwyżki dla lekarzy — potrzeba 4,5 mld zł na pół roku
Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda ujawniła szczegóły podwyżek płac dla lekarzy i pozostałego personelu medycznego, które wejdą w życie od lipca. Łączny koszt podwyżek wyniesie 4,5 mld zł w skali półrocza.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!