Senat przyjął ustawę o statusie osoby najbliższej dla par nieformalnych
Senat przyjął ustawę o statusie osoby najbliższej w związku i umowie o wspólnym pożyciu. Partnerzy będą mogli zawrzeć umowę u notariusza, uzyskując tym samym prawa zbliżone do małżonków. Ustawa trafia teraz do podpisu prezydenta Karola Nawrockiego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!