Incydent w Szpitalu Południowym: Kacprzyk oskarża Jędrzejewskiego o wyzwiska i pchnięcie
Z notatki ujawnionej przez "Gazetę Wyborczą" wynika, że we wrześniu ubiegłego roku w Szpitalu Południowym doszło do incydentu między Dawidem Kacprzykiem a Emilem Jędrzejewskim. Kacprzyk twierdzi w piśmie, że został zwyzywany wulgaryzmami i popchnięty przez Jędrzejewskiego. Sprawa wychodzi na jaw w kontekście szerszej debaty o patologiach w tej placówce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!