Ministra zdrowia Sobierańska-Grenda: mamy rozwiązania dla systemu ochrony zdrowia
Ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda zabrała głos w toczącej się debacie o patologiach w ochronie zdrowia i zarobkach lekarzy. Zapewniła, że rząd ma gotowe rozwiązania. Odniosła się także do sprawy Szpitala Południowego, która wzbudza duże kontrowersje.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!