Spór o Centralny Rejestr Umów: czy szpitale-spółki unikną ujawnienia kontraktów?
Porozumienie Rezydentów OZZL zarzuca Ministerstwu Zdrowia, że planowany Centralny Rejestr Umów nie obejmie szpitali działających jako spółki, jak np. Szpital Południowy w Warszawie. Resort zdrowia zaprzecza tym oskarżeniom i twierdzi, że przepisy będą skuteczne. Spór dotyczy transparentności kontraktów zawieranych przez placówki medyczne.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!