Radny KO w Lublinie parkował na miejscu dla niepełnosprawnych bez uprawnień
Konrad Wcisło, radny Koalicji Obywatelskiej w Lublinie, zaparkował na miejscu przeznaczonym dla osób z niepełnosprawnościami, nie posiadając do tego uprawnień. O wydanie karty parkingowej miał wystąpić dopiero kilka dni po tym, jak sprawa została nagłośniona. Radny skłamał w tej sprawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!