Szklane opakowania wejdą do systemu kaucyjnego — prace legislacyjne od września
Wiceministra klimatu Anita Sowińska poinformowała, że do końca maja w polskim systemie kaucyjnym zebrano już 1,6 miliarda opakowań. Decyzja o rozszerzeniu systemu o opakowania szklane została podjęta, a prace legislacyjne mają ruszyć we wrześniu. Sowińska zaznaczyła, że system nie będzie ograniczony wyłącznie do małpek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!