Damian Ratajczak z dziką kartą na inaugurację SEC w Zielonej Górze
18 lipca w Zielonej Górze odbędzie się pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu (SEC). Dziką kartą na ten turniej otrzymał miejscowy junior Damian Ratajczak. To oficjalna decyzja organizatorów imprezy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!