W Szpitalu Południowym Kacprzyk miał być zwyzywany i popchnięty przez Jędrzejewskiego
„Gazeta Wyborcza" ujawniła notatkę opisującą incydent w Szpitalu Południowym w Warszawie we wrześniu ubiegłego roku. Dawid Kacprzyk twierdzi w piśmie, że Emil Jędrzejewski zwyzywał go i popchnął. Sprawa dotyczy konfliktu między dwoma osobami związanymi z placówką.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!