Disney wypłaci 50 mln dolarów abonentom YouTube TV i DirecTV za zawyżone ceny
Disney zgodził się zapłacić 50 milionów dolarów w ramach ugody z abonentami YouTube TV i DirecTV Stream, którzy zarzucali firmie wymuszanie podwyżek cen subskrypcji. Na odszkodowanie mogą liczyć osoby, które korzystały z tych serwisów między 1 kwietnia 2019 r. a 31 marca 2026 r. Uprawnieni klienci mogą złożyć wniosek o wypłatę środków.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!